Polecane marki

 • MaxiTape
 • MaxiMasking
 • BlueTape
 • TermoTape

Koszty transportu

 • Paczkomat InPost - 12.77zł
 • Kurier DPD - 18.82zł
 • Spedycja Paletowa - 307.50zł

Mata malarska ochronna filc z folią 1m x 10m

Mata malarska ochronna filc z folią 1m x 10m
search
 • Mata malarska ochronna filc z folią 1m x 10m

40,00 zł netto/szt.

49,20 zł Brutto /szt.
TO-TM00130 Dostępność: 549
EAN: 5905042042177

Ilość

Dostawa 24-48h
Dostawa 24-48h
Zapytaj o produkt
Towar w naszym magazynie
Towar w magazynie

Opis

Mata malarska ochronna filc z folią o wymiarach 1m x 10m to praktyczne narzędzie, które zapewnia ochronę powierzchni podczas prac malarskich, remontowych lub innych działań, które mogą potencjalnie zniszczyć lub zabrudzić podłoże. Ta mata malarska składa się z dwóch warstw, które doskonale współpracują, aby zapewnić ochronę. Górna warstwa wykonana jest z wytrzymałego i gęsto utkanego filcu. Ta wysokiej jakości tkanina jest miękka, ale jednocześnie dostatecznie gruba, aby zapobiec przedostawaniu się farby, pyłu, czy innych zanieczyszczeń na podłoże. Filc jest również odporny na przeciekanie, co oznacza, że ​​nie przepuszcza płynów, które mogą powodować uszkodzenia powierzchni. Dolna warstwa to wodoodporna i trwała folia, która zabezpiecza podłoże przed wilgocią i wchłanianiem płynów.

Folia ma na celu uniemożliwienie przedostawania się wody, farby lub innych substancji na powierzchnię, na której leży mata. Jest to szczególnie przydatne w przypadku malowania lub stosowania kleju, który może być trudny do usunięcia z podłoża. Mata malarska ochronna filc z folią o wymiarach 1m x 10m jest łatwa w użyciu. Można ją rozwijać na dowolnej powierzchni, np. na podłodze, meblach lub blatach, aby stworzyć bezpieczne i czyste środowisko pracy. Po zakończeniu prac, mata może być łatwo zwinięta i przechowywana na kolejne użycie.

Ten produkt jest niezwykle przydatny dla profesjonalnych malarzy, remontowiczów oraz dla osób wykonujących drobne prace domowe. Mata malarska ochronna filc z folią 1m x 10m zapewnia nie tylko ochronę podłoża, ale także ułatwia utrzymanie porządku i czystości w trakcie prac, co oszczędza czas i wysiłek przy sprzątaniu.

Właściwości

Zabezpiecza powierzchnie w trakcie prac budowlanych; Łatwa aplikacja maty z natychmiastowym dopasowaniem do kształtu zabezpieczanej powierzchni; Produkt wielokrotnego użytku

Szerokość
1m
Długość
10m
Materiał
Filc
Ilość w kartonie
6
Gramatura m2
220g/m2

Koszty transportu

 • Paczkomat InPost - 12.77zł
 • Kurier DPD - 18.82zł
 • Spedycja Paletowa - 307.50zł
Paczkomat InPost
Koszty wysyłki:
12.77zł
Czas dostawy:
1-2 dni robocze
Kurier DPD
Koszty wysyłki:
18.82zł
Czas dostawy:
1-2 dni robocze
Spedycja Paletowa
Koszty wysyłki:
307.50zł
Czas dostawy:
1-2 dni robocze